Τα κορίτσια που επιλέχτηκαν για το Camp ανάπτυξης της ΕΟΚ

Το Camp μπάσκετ ανάπτυξης μικρών ηλικιών (U14) της ΕΟΚ σε συνεργασία με τη FIBA θα πραγματοποιηθεί στο Βόλο (16-19/11) με τη συνεργασία με την ΕΣΚΑΘ.

Συντονιστής προπονητής είναι ο Δημήτρης Μπακογεώργος και προπονητές οι Ελένη Παπαθανασίου (ΕΣΚΑΘ), Ζοζεφίνα Κατρά (ΕΣΚΑ), Στέλιος Καρκανάκης (ΕΚΑΣΚ), Χρήστος Γκογκάκης (ΕΚΑΣΘ).

Παρακαλούνται οι Ενώσεις να ενημερώσουν τις αθλήτριες που ανήκουν σε αυτές για τη συμμετοχή στο Camp και τη μετακίνησή τους. Οι αθλήτριες των ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΣΚΑΗ, ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, ΕΚΑΣΚ, ΤΕ Δωδεκανήσου, ΤΕ Χίου, ΤΕ Σάμου και ΕΣΚ Κυκλάδων θα αναχωρήσουν με πούλμαν στις 16/11/2017 στις 12.00 από τα γραφεία της ΕΟΚ (ΟΑΚΑ, Κηφισίας 37, Μαρούσι).

Οι αθλήτριες της ΕΣΚΑΣΕ και της ΕΣΚΑΒΔΕ θα μετακινηθούν κατόπιν συνεννόησης με το Γραφείο Ανάπτυξης.

Οι αθλήτριες των Ενώσεων ΕΚΑΣΘ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, ΕΚΑΣΔΥΜ και ΕΚΑΣΚΕΜ θα αναχωρήσουν με πούλμαν στις 16/11/2017 και ώρα 14.00 από τα γραφεία της ΕΚΑΣΘ στο Καυτατζόγλειο. Οι αθλήτριες της ΕΣΚΑΘ θα μετακινηθούν κατόπιν συνεννόησης με τον μέλος της Επιτροπής Ανάπτυξης της ΕΟΚ κ. Άρη Γραμμενίδη (6944224413).

Η επιστροφή θα γίνει στις 19/11/2017 με τον ίδιο τρόπο. (Τηλέφωνα επικοινωνίας: 2106828241, Υπεύθυνος: Αντώνης Μάρης)

Οι αθλήτριες (γεν. 2003, 2004) που έχουν επιλεγεί είναι οι:

ΕΣΚΑ

Κυριακάκη Λυδία 2003 1.71 Κρόνος Γέρακα

Κούκη Άρτεμις 2003 1.77 Παναθηναϊκός

Ανδρικοπούλου Έλενα 2003 1.67 Κρόνος Γέρακα

Λερή Ουρανία 2003 1.70 Ιάσων Κολωνού

Κυρίδη Αγγελίνα 2003 1.70 Κρόνος Γέρακα

Καστρινάκη Νικολέτα 2003 1.78 ΑΕ Ν. Κηφισιάς

Καπελέρη Έλενα 2003 1.77 Άρης Πετρούπολης

ΕΣΚΑΝΑ

Γρηγοροπούλου Γεωργία 2004 1.84 Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Κατσαρέα Αλεξάνδρα 2003 1.65 ΑΟΝΑ

Μαρούγκα Αγγελική 2004 1.65 Πανελευσινιακός

Ανδρουτσοπούλου Ειρήνη 2003 1.73 Πρωτέας Βούλας

Τσαγκαροπούλου Μαριλένα 2003 1.78 Πανιώνιος

Μπέκιου Γεωργία 2003 1.65 Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Σακελλαρίδου Αθανασία 2003 1.80 Φάρος Κερατσινίου

ΕΚΑΣΘ

Κουζόγλου Έλλη 2003 1.63 Παναθλητικός

Μπαξεβάνου Κατερίνα 2004 1.74 Παναθλητικός

Κυρπιζλίδου Μαρίνα 2004 1.84 Άρης

Στεργάκη Ραφαηλία 2003 1.73 ΠΑΟΚ

Τζέλλου Ελένη 2003 1.79 Ηρακλής

Μπουτσούκη Ελένη 2003 1.68 ΠΑΟΚ

ΕΣΚΑΣΕ

Τσαβόνι Βαλεντίνα 2003 1.75 Σύλλας Αιδηψού

Φουντουλάκη Βάσω 2003 1.78 Απόλλων Χαλκίδας

ΕΚΑΣΚΕΜ

Δροσούνη Αναστασία 2004 1.77 ΑΓΕ Πιερίας

Καρατάσιου Ξανθίππη 2003 1.73 Πιερικός

ΕΚΑΣΚ

Παπαδάκη Σταυρούλα 2004 1.77 ΟΑ Χανίων

Μανουσάκη Χρύσα 2004 1.70 Ηρόδοτος

Παπαμαρκάκη Μαρία-Βασιλική 2004 1.74 ΟΦΗ

Σταυγιανουδάκη Ιωάννα 2003 1.75 ΟΚΑ Αρκάδι

ΕΣΚΑΣΚΕΝΟΠ

Γκατζιώλη Ζώη 2003 1.78 ΓΕΑ Άμιλλα 2000

Φραγγέα Τρισεύγενη 2004 1.87 ΑΠΣ

ΕΣΚΑΗ

Καλατζή Ισμήνη 2003 1.78 ΑΟ Γλαύκος

Κομματά Πετρούλα 2003 1.85 ΑΟ Γλαύκος

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

Πετρίδου Πηνελόπη 2003 1.78 Ασπίς 2001 Ξάνθης

Κερανοπούλου Σταυρίνα 2003 1.82 ΣΑΚ Αστέρας Καβάλας

ΕΣΚΑΒΔΕ

Παπαστάμου Κασσιάνη 2003 1.73 Φίλοι του Μπάσκετ

Χρηστάκη Αγγελική 2004 1.68 ΠΑΣ Γιάννινα

ΕΣΚΑΘ

Φαναρά Αγγελική 2004 1.78 Τιτάνες Παλαμά

Βλασσοπούλου Γεωργία 2004 1.63 ΓΣ Σκιάθου

Χαλκιά Μορφούλα 2003 1.82 ΓΣ Σκιάθου

Κανελλοπούλου Πετρίνα 2004 1.62 Ολυμπιακός Βόλου

ΕΚΑΣΔΥΜ

Ευαγγελίδου Γεωργία 2004 1.70 Άργος Ορεστικό

Τζημορώτα Αναστασία 2003 1.77 Κεραυνός Αγ. Γεωργίου

ΕΚΑΣΧ

Πασχαλά Λυδία 2004 1.70 ΣΚ Ιερισσός

ΤΕ Δωδεκανήσου

Βαλάσκα Ανδριάννα 2003 1.80 ΑΟ Κολοσσός

Αθανασοπούλου Βασιλική 2004 1.86 ΑΣΚ Ιπποκράτης

ΤΕ Σάμου

Ισακάι Φαίδρα 2003 1.60 ΠΑΣ Ίκαρος

ΤΕ Χίου

Καρατζάνου Κλεάνθη 2003 1.75 ΑΣ Αιγέας Χίου

ΕΣΚΚ

Κοτσιπετσίδου Μαρία 2003 1.65 ΑΟ Ερμούπολης

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ